הזמנת מטבח על ידי קבלן מפתח

המטבח הינו לב ליבו של הבית שלכם – במטבח נפגשים ביחד לקפה של הבוקר ומפטפטים על הא ועל דא. במטבח נאספים כולם יחדיו לאכול ארוחת צהריים משותפת ובמטבח מתקבצים כולם יחדיו לארוחת ערב משותפת ומשוחחים אודות קורות היום שעבר. יש בתים אשר בהם המטבח בלי קיר מפריד, כך שהוא למעשה מהווה חלק מהסלון שלכם ועל כן ראוי שיהיה תמיד מסודר ובנוי לתלפיות. הזמנת מטבח על ידי קבלן מפתח – בין אם עברתם לדירה חדשה ואתם רוצים לשדרג את המטבח אותו הציע לכם הקבלן של הדירה; ובין אם נמאס לכם מהמטבח הישן ובא לכם לשפץ אותו – תזדקקו לכדי הזמנת מטבח על ידי קבלן מפתח. יש הרבה חברות למטבחים והרבה קבלנים אשר בונים מטבח חדש, אז איך יודעים מי החברה הטובה ביותר עבור בניית המטבח שלכם? איך יודעים מי קבלן המפתח שיעשה לכם את העבודה הטובה ביותר? אז טוב שהגעתם לקרוא את המאמר הזה. ריכזנו עבורכם את הטיפים הטובים ביותר עבור מציאת חברה או קבלן שיעשו עבורכם הזמנת מטבח על ידי קבלן מפתח.

הטיפים הטובים ביותר עבור מציאת חברה או קבלן שיעשו עבורכם הזמנת מטבח על ידי קבלן מפתח.

המחשבה הראשונה שעולה כאשר שומעים פרקט ומטבח היא שהפרקט לא תמיד איכותי והוא יכול להתפרק, או להיסדק ואפילו לאבד מן הצבע שלו, אבל במהלך השנים פיתחו חברות העיצוב מגוון רחב של פרקטים למטבח מחומרים איכותיים המאפשרים לעצב את המטבח בריצוף עמיד ומאריך שנים לטווח הרחוק.

  • הקלידו בגוגל הזמנת מטבח על ידי קבלן מפתח או חברה המתמחה בבניית בתים כמו קבוצת עידן להזמנת מטבחים והתחילו להיכנס לאתרים. בידקו את המאמרים שלהם, תראו את מה שהם מציעים קולע לטעם שלכם, בדקו תגובות של לקוחות באתר וכיוצא בזה.
  • ניתן אף בגוגל למצוא חוות דעת שליליות וגם חיוביות. אל תתעלמו מנוריות האזהרה. אם מצאתם תגובה שלילית, תעברו לחברה או לקבלן הבא. לרוב הפרסום השלילי לא היה לשווא.
  • רבותיי, המלצות, המלצות – ראשית כל, בקשו מחברת המטבחים או מהקבלן מפתח שיעביר לכם רשימת טלפונים מסודרת של לקוחות שהוא שירת אותם בעבר. הכינו רשימה, פן תשכחו, של כל השאלות שעולות לכם בראש, כגון – האם הם עמדו בזמנים? האם השאירו בבית שלהם לכלוך? האם עמדו בכל תנאי ההסכם? האם לאחר ביצוע העבודה במטבח שלכם היה ויכוח על המחיר? כלומר, הם ביקשו תוספת למחיר בגין דרישה כזאת או אחרת. האם הם היו לוקחים שוב את החברה למטבחים או את קבלן המפתח לעבודה חדשה? באופן כללי – האם הם מרוצים מהשירות וממליצים עליו בחום? שנית כל, בקשו המלצות מחברים קרובים, שכנים ובני משפחה – אין כמו המלצה טובה של מישהו שאתם סומכים עליו, זה מוכח בשטח.
  • לאחר שקיבלתם המלצות ושוטטתם באתרים – תתחילו לקבוע פגישות. בפגישה עליכם להרגיש את הכימיה ביניכם. שאלו את כל השאלות ששאלתם את הממליצים וכתבו את התשובות להן. בקשו הצעות מחיר והשוו ביניהן. עצה שלנו – אל תלכו על ההצעה הזולה ביותר, שכן ידוע שמה שעולה בזול, בסופו של דבר עולה ביוקר…

המאמר נכתב בשיתוף קבוצת עידן קבלן מפתח למומחה בניית בית פרטי

Call Now Button
גלילה לראש העמוד