מטבח פינתי

יש הרבה מאוד סוגים של מטבחים כיום, ואחד מהאהובים ביותר הוא מטבח פינתי. כשמו כן הוא, מדובר במטבח שמנצל את פינת החדר, יש לו הרבה מאוד יתרונות וסגנונות ויש גם הרבה סיבות לבחור בו. רוצים לשמוע עוד על מה שיש למטבח פינתי להציע לכם? סגרנו לכם את הפינה – ריכזנו כאן כל מה שאתם צריכים לדעת.

מה זה מטבח פינתי?

מטבח פינתי ניחן בעיצוב ייחודי וחסכוני. הוא מתאפיין במשטחים וארונות שמסודרים לאורך שני קירות צמודים, כך שהוא מייצר פינה. מדובר בתכנון מטבח רב תכליתי במיוחד, שאפשר לבצע בה התאמה אישית, הן מבחינת הסגנון והן מבחינת גודל המטבח.

מהם היתרונות של מטבח פינתי?

בין אם בחרתם מטבח שחור פינתי או בצבעים, לא משנה מה הצבע והסגנון שלו – יש לו יתרונות מדהימים במיוחד.

ראשית, אחד היתרונות הבולטים של מטבח פינתי הוא הדרך שבה הוא עושה שימוש יעיל בחלל. התכנון שלו בפינה של החדר מצליח לנצל בצורה האופטימלית ביותר את השטח הפנוי בחלל, וזה הופך אותו לאופציה נהדרת עבור מטבחים בהם יש שטח מוגבל מסיבה זו או אחרת.

מטבח פינתי יכול לארגן את האלמנטים השונים במטבח לאורך קירות מאונכים, כך שיהיה לכם מספיק אזור עבודה לכל השימושים היומיומיים שלכם. במטבח פינתי יש גם הרבה מאוד שטח עבודה ואחסון, מה שגם יעזור לכם ביומיום וגם ישמור על המטבח שלכם מאורגן ולא מבולגן.

יתרון משמעותי נוסף הוא שמדובר בסוג מטבח שיכול להתאים למגוון סגנונות עיצוב שונים. אתם יכולים ללכת על מטבח כפרי, מטבח מודרני או מטבח רטרו – הם עדיין יכולים להיות פינתיים ולהעניק לכם את היתרונות של פריסת מטבח מסוג זה.

רעיונות עיצוב למטבח פינתי

מטבח פינתי יכול להיות מצע להרבה מאוד סגנונות, וזאת לפי ההעדפה האישית שלכם. הנה כמה רעיונות שיכולים להשתלב היטב עם מטבח פינתי:

  1. תוספת אי: אם יש לכם מספיק מקום, חשבו על להוסיף אי למרכז המטבח וכך ליצור שטח שימושי נוסף תוך כדי שאתם מוסיפים טאץ׳ עיצובי מעניין לחלל.
  2. צבעים נועזים: אם אתם רוצים להוסיף עניין, בחרו באלמנט מסוים במטבח שיהיה בצבע נועז, לדוגמה אדום או צהוב ואפילו מטבח אפור. בגלל שמטבח פינתי לא מושך המון תשומת לב, אתם יכולים להתפרע עם בחירה שכזו.
  3. ארונות גבוהים: אם אתם רוצים לייעל את ניצול השטח עוד יותר, בחרו בארונות שיגיעו עד לגובה שהעין יכולה לראות את כולו. לא רק שתשיגו שטח אחסון נוסף, אלא שהגובה שלהם לא ימשוך את העין כלפי מעלה, כך המטבח ניראה גדול ומעוצב יותר.

לסיכום

מטבח פינתי יכול להיות בחירה שהיא גם פרקטית מבחינת ניצול השטח ומקומות אחסון, וגם רב גונית מבחינת העיצוב. אם אתם רוצים להתאים לעצמכם מטבח פינתי מושלם, פנו אל תכלת מטבחים – למומחי החברה יש ניסיון רב בתחום המטבחים בכלל והמטבחים הפינתיים בפרט,  והם ישמחו לעזור לכם.

מאמרים נוספים
צור קשר
דילוג לתוכן