מטבחים מיוחדים

בכל בית ישראלי, המטבח הוא הלב הפועם – כאן מתרחש הכל, החל מהכנת האוכל ועד להתכנסות בני המשפחה. בהתאם לכך, אנשים רבים מעוניינים במטבח בעל אופי, אווירה וייחוד משלו. מהם המאפיינים של מטבחים מיוחדים? מה מעורר את הצורך שלנו במטבחים כאלה? מה כלול בתכנון של עיצוב מטבח מיוחד, ואיך אנו מיישמים זאת בתכלת מטבחים עבור לקוחותינו המיוחדים? אתם מוזמנים לגלות

מטבח מיוחד

מהם מטבחים מיוחדים?

מטבחים מיוחדים הם מטבחים המתוכננים ומיוצרים בהתאמה אישית לצרכים, לרצונות ולטעם העיצובי של המשפחה המיוחדת שלכם. אלו מטבחים עם שיק ייחודי, המשקף אתכם ואת שאר דיירי הבית. מטבח מיוחד יהיה מאופיין ואף בולט בשונות שלו בהשוואה לשלל המטבחים הסטנדרטיים, המיוצרים חדשות לבקרים בפס ייצור תעשייתי בשיטת "העתק-הדבק". כשרואים מטבח כזה – אי אפשר להתעלם מהיופי ומהייחוד שלו, וניתן להבחין מיד בעובדה שלא מדובר בעוד שורת ארונות שבלונית המיוצרת בפס ייצור המוני.

מטבחים מיוחדים

למה לבחור מטבחים מיוחדים?

הצורך לבחור מטבחים מיוחדים נולד מהחשיפה של כל אחד ואחת מאיתנו לאינספור מטבחים שמיוצרים בקווים מתועשים, ויוצאים מפס הייצור דגם אחר דגם, כשכל אחד כמעט זהה למשנהו. אפשר לראות זאת במגמה הרווחת בשנים האחרונות, כאשר רוב חברות המטבחים מייצרות מטבחים מודרניים מינימליסטיים עם חזית חלקה, ללא ידיות וללא קווים מיותרים. כתוצאה מכך, המטבח כמעט ונעלם, ולא ניתן לראות את מלוא יופיו.

מטבח מיוחד בתכלת מטבחים

במציאות כזאת, קל להבין את הצורך של רבים מאיתנו במטבח ייחודי כדוגמת מטבחים כפריים מיוחדים שיש להם אמירה ועומק. אלו הם מטבחים שמדגישים את נוכחות המטבח בחלל, על ידי ריבוי של "קווים", הפרדות בין יחידות, חזיתות בעיצובים שונים, ידיות מיוחדות המיוצרות בעבודת יד, שימוש בצבעים בגוונים טבעיים כגון, חול, אבן, יוטה, עץ טבעי ועוד.

בסופו של דבר, מטבח מיוחד הוא מטבח שאי אפשר להתעלם מיופיו ולהבחין בעובדה שהוא אינו כמטבח סטנדרטי של פס ייצור המוני.

מטבחים כפריים מיוחדים

טיפים וכללים לבחירת מטבח מיוחד

אתם ודאי שואלים את עצמכם – מה הופך מטבח למיוחד? התשובה היא – שילוב של כמה עקרונות ובחירות נכונות, הוא זה שמוליד מטבח מיוחד. נפרט אודות כמה נקודות מרכזיות, שינחו אתכם להשגת המטבח החלומי והמיוחד שלכם:

    • התאמה אישית – השלב הראשון בעיצוב מטבחים מיוחדים הוא תכנון מטבח בהתאמה אישית. מטבח בהתאמה אישית מתוכנן לפי אופיים של בני המשפחה, טעמם האישי, הרצונות שלהם ואופן התנהלותם. הוא צריך להתאים למשתמשים בו, למספר המבשלים והסועדים בבית, למכשירי החשמל והכלים במטבח. כשמתכננים מטבחים מיוחדים בהתאמה אישית, אפשר להתאים לחלל את ארונות המעטפת, להתחשב בזרימת האור הטבעי והמלאכותי, ליצור חיבור לחללים משיקים בבית ועוד. התאמה אישית היא המפתח להשגת יצירה חד פעמית ומיוחדת.
מטבחים למשפחות מיוחדות
  • יצירתיות ושילוב אלמנטים שונים – בייצור ועיצוב של מטבחים מיוחדים משתתפים מגוון אלמנטים עיצוביים. היצירתיות היא חלק בלתי נפרד מהמטבח המיוחד. היא יכולה לבוא לידי ביטוי בשילובי חומרים ואלמנטים שעשויים בעבודת יד כמו ידיות מפליז וצבעים בתנור בגוונים ייחודיים שאנו מכינים.
מטבח מיוחד מאוד
  • חומרי גלם מובחרים – פרמטר נוסף וחשוב המאפיין מטבחים מיוחדים הוא חומרי הגלם מהם מורכב המטבח. עץ מלא תמיד ייתן את הטון האיכותי במטבחים כפריים. העובדה היא שמטבחים מעץ מלא אינם נתונים לתנודות של טרנדים ואופנות מתחלפות, כי השימוש הנכון בחומרים המובחרים מעניק למטבח אופי, חום ונשמה שייחודיים לו.

מטבח מיוחד על רקע ירוק

  • חברת מטבחים שמבינה אתכם – כי זה נתון חובה ליצירת מטבחים מיוחדים, שיתאימו באופן מושלם לטעמכם ולצרכים שלכם. כדי ליהנות ממטבח ייחודי שילווה אתכם לאורך שנים של הנאה, צריך לבחור בחברת מטבחים איכותית. בתכלת מטבחים תקבלו יחס וליווי אישי, הקשבה לצרכים והכוונה תוך שמירה על חופש הבחירה. נדאג להשיג את התוצאה הטובה ביותר שתוביל ליצירת המטבח המיוחד שלכם.

מטבח מיוחד בסגנון כפרי

מטבחים מיוחדים בתכלת מטבחים

בתכלת מטבחים לקחו את תחום עיצוב מטבח מיוחד לשלב הבא של העיצוב:

  • תכנון מוקפד ומותאם אישית
  • עיצוב חזיתות מיוחדות שמשקפות את התפיסה "לאנשים מיוחדים מטבחים מיוחדים" כל החזיתות    מיוצרות במפעל  של תכלת מטבחים ולא נרכשות מחברות המתמחות בייצור המוני של חזיתות.
  • צבע בתנור ברמת גימור גבוהה במיוחד עם מגוון צבעים אין סופי הנרקחים בהתאמה מלאה לבחירה של בעלי המטבח.
  • גולת הכותרת- ידיות מפליז טבעי המיוצרות בעבודת יד המעניקות למטבח מראה יוקרתי, כל ידית היא תכשיט שעוצב ויוצר במיוחד עבור המטבח שלך.

ידית פליז מיוחדת

במסגרת העבודה שלנו "מתבשלים" מטבחים מעוצבים בעיצוב יוצא דופן המותאם לצרכי בנות ובני הבית.

"בישול נכון" הופך את המטבח למקום בו מתבשלים רגעים קסומים, תבשילים נהדרים ומשפחה אמיתית.

לקוחות מרוצים משתפים בחוויה
צור קשר
דילוג לתוכן