מטבחי יוקרה

בונה בית פרטי? רכשת דירה חדשה? מתוכנן שיפוץ בבית הקיים? מזל טוב, סביר להניח שכבר התחלת לחלום על המטבח שישרת אותך שנים קדימה. מהניסיון שלנו ושל מאות לקוחות – על מטבח לא מתפשרים. מה שמתחיל בדפדוף בקטלוגים של מטבחי יוקרה, לא חייב להישאר בגדר פנטזיה. צוות תכלת מטבחים ישמח לגלות לך את כל הסודות בדרך להשגת מטבח היוקרה שלך

 

לפני שניכנס ליצירת מטבח יוקרה – קבלו את המוטו שלנו

המטבח הוא מרכז הבית ומשרת את כל בני ובנות הבית.

ככזה הוא צריך להיות:

  • פרקטי ומתוכנן היטב
  • בעיצוב שיחמיא לחלל הציבורי של הבית
  • באיכות הגבוהה ביותר

לתפיסתנו, איכות גבוהה המאפיינת מטבח יוקרה מגולמת בכל – החל משירות לקוחות, איכות החומר, איכות הצבע, איכות הצירים והמנגנונים, וכלה באחריות.

מטבחי יוקרה
מטבחי יוקרה

כמה מילים על מטבחי יוקרה כפריים

תכלת מטבחים מובילים בתכנון ועיצוב מטבחי יוקרה כפריים ומטבחי יוקרה מודרניים. מה שמנחה אותנו בכל מטבח שיוצא מבית היוצר שלנו, זה בעיקר:

  • חומרי גלם איכותיים – בעלי תו איכות אירופאי
  • תכנון קפדני ועיצוב יצירתי בהתאם לצורך ולמרחב שלך
  • שירות לקוחות מעולה

מטבח יוקרה – הלב של הבית

לא בכדי המטבח קיבל את התואר לב הבית. מטבח הוא הרהיט הגדול ביותר בבית ובעל המון משמעויות. ריחות של בית, הם בדרך כלל ריחות של תבשילים שנרקחים במטבח, שברגע אחד זורקים אותנו לזיכרון בית ילדותנו.

המטבח הוא המקום בו אנו צורכים את האנרגיה שלנו. המטבח משמש לאורך שנים את כל בני ובנות הבית – הבשלנים, הסועדים וכל אלו שבאו לחטוף "רק" משהו קטן. מגירות וארונות נפתחים ונסגרים במטבח עשרות פעמים ביום.

אנו שוהים במטבח זמן רב – לכן כדאי שנעשה זאת במקום נוח, יפה ונעים. במילים אחרות – במטבח יוקרתי.

מה הופך מטבח ליוקרתי?

בעינינו זו שאלה מורכבת עם תשובה פשוטה. מטבח יוקרתי הוא קודם כל מטבח איכותי, כזה שתענוג לבשל, לאפות ולארח בו בני משפחה וחברים. מטבח איכותי זה אומר שכל פרט שנמצא בו מהמרכזי והגדול ועד לקטן ביותר, עשוי מחומרי גלם מובחרים ומאופיין ברמת גימור גבוהה.

מטבח יוקרה זהו מטבח שיישמר לאורך שנים רבות, שימשיך לתפקד בהתאם לשינויים שנעשים בבית, ושתמיד ייראה טוב.

עיצוב מטבחים יוקרתיים דורש מטבח שיהיה עמיד בפני מזג האוויר הישראלי ובפני אין ספור פתיחות, סגירות וטריקות של ארונות ומגירות ע"י בני ובנות הבית.

מטבח יוקרה הוא מטבח שאוהבים בכל יום מחדש

התפיסה העיצובית המלווה מטבחי יוקרה חייבת להיות עקבית וברורה. המשמעות היא שכל בחירה שנעשית לגבי המטבח, בין אם היא בצבע הארונות, במוצר חשמלי או בזווית של מדף,  אינה מקרית. כשנעמוד בפתחו של מטבח יוקרה, נרגיש ונדע בבירור, שפעלה כאן יד מכוונת שהתאימה כל פרט, והפיקה יצירה שלמה והרמונית.  

כך יוצרים מטבחי יוקרה אצלנו

בתכלת מטבחים אין לנו מטה קסמים שהופך מטבח סתמי למטבח שמתהדר בתואר מטבח יוקרתי. מה שכן יש לנו זו מקצועיות ללא פשרות. המומחיות שלנו בתכנון וביצירה של מטבחי יוקרה, מורכבת מקשת של יתרונות, שאנחנו מביאים איתנו לכל בית, לכל לקוח:  

חומרי גלם איכותיים מהם מורכב מטבח יוקה

אנו בוחרים בקפידה את כל חומרי הגלם איתם אנו יוצרים מטבחי יוקרה. תהליך הייצור כולו מתבצע אצלנו במפעל, מה שמאפשר לנו בדיקות איכות תדירות. תמיד נבחר בחומרי הגלם הטובים ביותר בהתאמה למזג האוויר הישראלי : ברגים, צירים, מסילות, דבקים ועוד.

ייצור עצמי של מטבח יוקרה

אנו מבצעים ייצור עצמי ומקורי של חזיתות המטבח, וכן ייצור עצמי של ידיות מפליז בעבודת יד – כל ידית וכל פרזול מהווים תכשיט למטבח והופך אותו ליוקרתי

חזיתות עץ אלון

עץ אלון הוא חומר ותיק ועל זמני. נסיון של שנים בישראל ובחו"ל הביא אותנו למסקנה שזהו חומר עמיד במיוחד המאפשר לנו לעצב בקו הכפרי החמים שלנו ולהפוך כל מטבח למטבח יוקרה.

מטבח יוקרתי
מטבח יוקרתי

צבע איטלקי משובח

צבע איטלקי ייחודי שנעשה אצלנו בתנור, מאפשר לנו לצבוע את המטבח שלך בגוון שתמיד חלמת עליו, ואפילו לחדש את הצבע בעתיד. הצבעים שברשותנו ושאיתם אנו צובעים את חזיתות המטבח, הינם בעלי תו איכות אירופאי מחמיר.

תכנון קפדני של מטבחי יוקרה

"היעוד שלנו הוא לעזור לכל משפחה ליצור את מטבח החלומות שלה, בתכנון נכון ובעיצוב יוצא דופן שנותן להם גוון של מטבח יוקרה". תכנון נכון המביא לידי ביטוי את כל הצרכים הייחודים של המשפחה, יהפוך את המטבח היוקרתי למקום נוח שכיף להיות ולעבוד בו.

עיצוב ייחודי בהתאמה אישית של מטבחי יוקרה

עיצוב יוצא דופן הוא עיצוב חד פעמי, שהופך את המטבח ל"פיס" המתאים רק לבית שלך. אנו משקיעים חשיבה יצירתית ומקורית כדי ליצור מראה ייחודי, בהתאמה לצרכים שלך ולטעמך. זוהי למעשה אותה התאמה אישית, המהווה אחד ממאפייניו המרכזיים של כל מטבח יוקרה. אנו תופרים כל פרט לפי מידות הלקוח, עד ליצירתו של מטבח שלם והרמוני, שמביא לידי ביטוי את אותו חזון עיצובי ושימושי שגובש עם ועבור הלקוח בתחילת התהליך.

מטבחים יוקרתיים
מטבחים יוקרתיים

שירות לקוחות מעולה

אנו רואים חשיבות עליונה ליחס אישי, ליווי צמוד ושירות מעולה - משלב התכנון הראשוני, העיצוב ועד לשלב ההתקנה. חשוב לנו לערב את לקוחותינו בתהליכי ההזמנה, התכנון והעיצוב, כדי להגיע יחד למוצר המיטבי. שירות הלקוחות שלנו מאופיין בזמינות, במענה מקצועי ואדיב, וביכולת לספק תשובות ופתרונות לכל שאלה ואתגר שעולים במסגרת התהליך.

אחריות ארוכת טווח

חשוב לזכור שמטבח הוא אחד הרהיטים הכי שימושיים, וככזה הוא לעיתים מתבלה. אנו נותנים אחריות ארוכת טווח לכל החומרים שאיתם אנו עובדים – צירים, מסילות וצבע. כל אלו הופכים את המטבחים של תכלת מטבחים למטבחי יוקרה המעידים בהכרח על איכות. אנו נותנים משקל שווה, לאיכות החומרים, לפרקטיקה ולעיצוב המטבח.

מעטפת אנשי מקצוע בתחום מטבח יוקרה

בתכלת מטבחים אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מעטפת אנשי מקצוע, שכל אחד מהם מיומן ומנוסה בתחומו, החל מאנשי תכנון, מעצבים, נגרים, וכלה באחראים על הפרזול. כולם יסייעו לכם להכין מטבח יוקרה כפי שתמיד רציתם

איך מתבצע תהליך בניית מטבחי יוקרה?

תכנון של מטבח יוקרה הינו תהליך מורכב, שאנו משקיעים בו מחשבה מרובה. ראשית, אנו מזהים ומאפיינים במדויק מהן העדפות הלקוח עבורו מעוצב המטבח. אנו עושים זאת תוך התחשבות באופי המשפחה ובצרכיה הפרקטיים, בטעם האישי שלפיו אנו משרטטים קו עיצובי מנחה, וכמובן בתנאי השטח הכוללים את גודל חלל המטבח, מבנהו וצורתו.

אחד מיסודותיו של מטבח יוקרה הוא ניצול מרבי של השטח. בשונה ממטבח בסיסי, המכיל לעיתים קרובות פינות ושטחים בלתי מנוצלים, במטבח יוקרתי יושם דגש על ניצול כל סנטימטר במרחב הנתון. תכנון יסודי ומתחשב כזה, מוביל ליצירתם של מטבח יוקרתיים.

מטבחי יוקרה – איכות היא לא מילה גסה

בתצוגת הגלרייה שלנו ניתן לראות ולחוש את האיכות של מטבח כפרי. וכך גם יעידו מאות לקוחות מרוצים. הם יספרו לך על צוות קשוב שמבין את  צרכי הלקוחות, על חומרי גלם איכותיים, על מלאכת גימור ללא רבב, על תפיסה המשלבת עיצוב עדכני עם טכנולוגיות מתקדמות, ועל מגע היוקרה המורגש בכל פינה במטבח.

לקוחות מרוצים משתפים בחוויה
צור קשר
דילוג לתוכן